Інструкція по роботі з веб-додатком "Інвентаризація комп`ютерів мережі"

Реєстрація

Первинна реєстрація відбувається в боті Telegram @systemtoolsbot.

Порядок реєстрації в системі:

 1. Відкрити за посиланням бот Telegram на мобільному телефоні і натиснути "Старт".
 2. У функціональному меню бота (три точки в верхньому куті) вибрати пункт "Відправити свій телефон".
 3. У відповідь буде відправлений пароль для входу в особистий розділ на сайті. Надалі пароль можна змінити також через бота Telegram, вибравши відповідний пункт в меню.
 4. Для авторизації на сайті необхідно використовувати в якості логіна номер телефону в міжнародному форматі (наприклад, +380673332211) і пароль, отриманий від бота при реєстрації.

Установка

Порядок установки клієнтської частини:

 1. Авторизуватися на сайті "Інвентаризація".
 2. Перейти в розділ Основні налаштування в меню "Інструменти".
 3. Завантажити архів з клієнтською частиною програми і розпакувати його в корінь диска "С". В результаті виконуваний файл повинен бути розташований по шляху "C:\pcinv_client\inventory.exe"
 4. Завантажити файл користувальницького ключа і розташувати його в папку "C:\pcinv_client\"
 5. Створити нову групу в розділі Основні налаштування.
 6. Завантажити файл ключа групи і розташувати його в папку "C:\pcinv_client\"
 7. Запустити на локальному комп`ютері виконуваний файл "inventory.exe". Приблизно через 1 хвилину звіт з`явиться в системі.
 8. Деякі антивіруси блокують запуск виконуваного файлу. Необхідно додати його до винятку або до білого списку антивіруса.

Налаштування

 1. Для автоматизації процесу збору звітів необхідно додати завдання в "Планувальник завдань" операційної системи комп`ютера для запуску виконуваного файлу з заданим інтервалом часу. Для отримання більш повного звіту, завдання необхідно виконувати з найвищими правами.
 2. Для інформування про зміни конфігурації і діагностованих параметрів комп`ютерів, потрібно додати свій номер чату в підписку на кшталт інформування в розділі Налаштування бота Telegram в меню "Інструменти".
 3. У разі необхідності, провести коригування порогів інформування по діагностуються параметрам комп`ютерів в розділі "Інструменти" пункт меню Основні налаштування
dev:panweb